Новел Недвижности

Се издава Деловен Објект во Визбегово, Шифра: H0194

Општи информации:

Последна промена: 21/02/2019  
Населба: Визбегово  
Локација:  
Површина: 1350 m²
Број на соби:
Кат: пр+1 
Ентериер: Празен  
Вкупна површина на плац: 3000 
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 4000 €
Депозит: 4000 €
Провизија: 50%

Се издава празен деловен објект во Скопје, Визбегово со површина од 1350 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 4000 EUR Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Vizbegovo so povrshina od 1350 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 4000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 93 m²
99500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Vizbegovo so povrshina od 1350 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 4000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.