Новел Недвижности

Продажба на куќи во Скопје, Македонија Страна 1 од 20

Продажба на куќи во Скопје, Македонија Страна 1 од 20

Шифра: L0700
9 , 3

Се продава куќа во Скопје, Ченто со површина од 360 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 81500 EUR Se prodava kukja vo Skopje, CHento so povrshina od 360 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 81500 EUR

Повеќе 81500 €

Шифра: L0492
5 , 2

Се продава куќа во Скопје, Водно со површина од 185 m2. Екстра: Греење на струја, Гаража. Цена: 180000 EUR Se prodava kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 185 m2. Ekstra: Greenje na struja, Garaza. Cena: 180000 EUR

Повеќе 180000 €

Шифра: L0651
6 , 2

Се продава куќа во Скопје, Лисиче со површина од 200 m2. Екстра: Греење на струја, Клима, Нова Зграда. Цена: 133000 EUR Se prodava kukja vo Skopje, Lisiche so povrshina od 200 m2. Ekstra: Greenje na struja, Klima, Nova Zgrada. Cena: 133000 EUR

Повеќе 133000 €

Шифра: L0700

9 , 3

Се продава куќа во Скопје, Ченто со површина од 360 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 81500 EUR
81500 €

Шифра: L0492

5 , 2

Се продава куќа во Скопје, Водно со површина од 185 m2. Екстра: Греење на струја, Гаража. Цена: 180000 EUR
180000 €

Шифра: L0651

6 , 2

Се продава куќа во Скопје, Лисиче со површина од 200 m2. Екстра: Греење на струја, Клима, Нова Зграда. Цена: 133000 EUR
133000 €

Пребарување

Екстра:

Актуелни огласи

Се издава Стан во Козле 100 m²
400 €
Се издава Стан во Аеродром 70 m²
300 €
Се издава Стан во Центар 50 m²
300 €
Се издава Кат од куќа во Црниче 140 m²
600 €

Agencija Novel Nedviznosti: Izdavanje i Prodazba na Stanovi, Kuki, Kat od kuka, Kancelarii, Magacini, Dukani vo Skopje, Makedonija. Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.