Novel Real Estate Logo

R0123 - Продажба - Деловен Објект, Илинден

Општи информации:

Последна промена: 18/11/2022  
Населба: Илинден  
Локација:  
Површина: 1156 m²
Кат: пр+1 
Ентериер: Празен  
Вкупна површина на плац: 3000 
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 720000 €
Провизија:

Опис:

Се продава деловен објект во Скопје, Илинден со површина од 1156 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 720000 EUR
Se prodava deloven objekt vo Skopje, Ilinden so povrshina od 1156 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 720000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 133 m²
185000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava deloven objekt vo Skopje, Ilinden so povrshina od 1156 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 720000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links