Новел Недвижности

Се издава Куќа во Тафталиџе 2, Шифра: C0446

Општи информации:

Последна промена: 15/02/2019  
Населба: Тафталиџе 2  
Локација:  
Површина: 300 m²
Кат: пр+1 
Ентериер: Празен  
Двор: 100 
Вкупна површина на плац: 400 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 1200 €
Депозит: 1200 €
Провизија: 50%

Се издава празна куќа во Скопје, Тафталиџе 2 со површина од 300 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг, Гаража. Цена: 1200 EUR Se izdava prazna kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 300 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza. Cena: 1200 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 84 m²
500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 85 m²
550 €
Се издава Стан во Пржино 173 m²
600 €
Се издава Стан во Карпош 2 88 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazna kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 300 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza. Cena: 1200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.