Novel Real Estate Logo

R0122 - Продажба - Деловен Објект, Петровец

Општи информации:

Последна промена: 04/07/2023  
Населба: Петровец  
Локација:  
Површина: 340 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Двор: 760 
Вкупна површина на плац: 1000 

Финансиски Информации:

Цена: 96000 €
Провизија:

Опис:

Се продава деловен објект во Скопје, Петровец со површина од 340 m2. Екстра: Цена: 96000 EUR
Se prodava deloven objekt vo Skopje, Petrovec so povrshina od 340 m2. Ekstra: Cena: 96000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 41 m²
85000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava deloven objekt vo Skopje, Petrovec so povrshina od 340 m2. Ekstra: Cena: 96000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links