Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1453

Општи информации:

Последна промена: 28/12/2018  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 250 m²
Кат: пр+1 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Интернет:
Нова Зграда:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 3000 €
Депозит: 3000 €
Провизија: 50%

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 250 m2. Екстра: Клима, Интернет, Нова Зграда. Цена: 3000 EUR Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 250 m2. Ekstra: Klima, Internet, Nova Zgrada. Cena: 3000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Водно 43 m²
230 €
Се издава Стан во Центар 84 m²
500 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 55 m²
62000 €
Се издава Куќа во Бардовци 300 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 250 m2. Ekstra: Klima, Internet, Nova Zgrada. Cena: 3000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.