Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1453

Општи информации:

Последна промена: 14/03/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 250 m²
Кат: пр+1 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Интернет:
Нова Зграда:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 3000 €
Депозит: 3000 €
Провизија: 50%

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 250 m2. Екстра: Клима, Интернет, Нова Зграда. Цена: 3000 EUR Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 250 m2. Ekstra: Klima, Internet, Nova Zgrada. Cena: 3000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 100 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 107 m²
600 €
Се издава Кат од куќа во Водно 110 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 250 m2. Ekstra: Klima, Internet, Nova Zgrada. Cena: 3000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.