Новел Недвижности

Се издава Куќа во Бардовци, Шифра: C0536

Општи информации:

Последна промена: 06/03/2019  
Населба: Бардовци  
Локација:  
Површина: 350 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје+кат 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Подрум: 80м2 
Двор: 800м2 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 2200 €
Депозит: 2200 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Бардовци со површина од 350 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Гаража. Цена: 2200 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 350 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Garaza. Cena: 2200 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 350 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Garaza. Cena: 2200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.