Новел Недвижности

Се издава Кат од куќа во Тафталиџе 2, Шифра: B0617

Општи информации:

Последна промена: 04/04/2019  
Населба: Тафталиџе 2  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Двор: да 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Тафталиџе 2 со површина од 70 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 300 EUR Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 300 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 80 m²
0 €
Се издава Куќа во Жданец 400 m²
1500 €
Се издава Куќа во Бардовци 300 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.