Новел Недвижности

Се издава Кат од куќа во Црниче, Шифра: B0342

Општи информации:

Последна промена: 08/05/2019  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 110 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2/2 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Греење на струја:
Интернет:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 450 €
Депозит: 450 €
Провизија: 50%

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Црниче со површина од 110 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Греење на струја, Интернет, Реновиран, Паркинг. Цена: 450 EUR Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 110 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Greenje na struja, Internet, Renoviran, Parking. Cena: 450 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 93 m²
99500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 110 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Greenje na struja, Internet, Renoviran, Parking. Cena: 450 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.