Novel Real Estate Logo

A13134 - Издавање - Стан, Карпош 2

Општи информации:

Последна промена: 17/06/2022  
Населба: Карпош 2  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 700 €
Депозит: 700 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 2 со површина од 70 m2. Екстра: Клима, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 700 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 700 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Тафталиџе 1 238 m²
450000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 120 m²
540 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
108000 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links