Novel Real Estate Logo

R0121 - Продажба - Деловен Објект, Маџари

Општи информации:

Последна промена: 12/02/2020  
Населба: Маџари  
Локација: ул. Перо Наков  
Површина: 1800 m²
Кат:  
Вкупна површина на плац: 7278 

Финансиски Информации:

Цена: 650000 €
Провизија:

Опис:

Се продава деловен објект во Скопје, Маџари со површина од 1800 m2. Екстра: Цена: 650000 EUR
Se prodava deloven objekt vo Skopje, Madjari so povrshina od 1800 m2. Ekstra: Cena: 650000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava deloven objekt vo Skopje, Madjari so povrshina od 1800 m2. Ekstra: Cena: 650000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links