Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E2124

Општи информации:

Последна промена: 21/02/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 75 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 75 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 350 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 75 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 80 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 71 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 73 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 75 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.