Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1891

Општи информации:

Последна промена: 27/12/2018  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 85 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Греење на струја:
Имотен лист:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 85 m2. Екстра: Реновиран, Греење на струја. Цена: 350 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 85 m2. Ekstra: Renoviran, Greenje na struja. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 80 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 90 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 85 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 85 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 85 m2. Ekstra: Renoviran, Greenje na struja. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.