Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1030

Општи информации:

Последна промена: 22/06/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 100 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 100 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 350 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 100 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 96 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 100 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 95 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 100 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.