Новел Недвижности

Се издава Кат од куќа во Трнодол, Шифра: B0594

Општи информации:

Последна промена: 05/04/2018  
Населба: Трнодол  
Локација:  
Површина: 140 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Кујнски елементи:

Финансиски Информации:

Цена: 850 €
Депозит: 850 €
Провизија: 50%

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Трнодол со површина од 140 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Базен. Цена: 850 EUR Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Trnodol so povrshina od 140 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Bazen. Cena: 850 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Аеродром 60 m²
250 €
Се издава Стан во Дебар Маало 46 m²
250 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Аеродром 261 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Trnodol so povrshina od 140 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Bazen. Cena: 850 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.