Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A12178

Општи информации:

Последна промена: 27/03/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 90 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 9/12 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 600 €
Депозит: 600 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 90 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт. Цена: 600 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 90 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift. Cena: 600 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 91 m²
650 €
Се издава Стан во Центар 86 m²
550 €
Се издава Стан во Центар 85 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 90 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift. Cena: 600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.