Новел Недвижности

Се издава Стан во Козле, Шифра: A10315

Општи информации:

Последна промена: 30/07/2018  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 77 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: исток-север 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 77 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 400 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 77 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Козле 77 m²
380 €
Се издава Стан во Козле 80 m²
380 €
Се издава Стан во Козле 78 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 77 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.