Novel Real Estate Logo

L1012 - Продажба - Куќа, Усје

Општи информации:

Последна промена: 27/07/2023  
Населба: Усје  
Локација: Мијанчовец 
Површина: 31 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Вкупна површина на плац: 1590 
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 45000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Усје со површина од 31 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 45000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Usje so povrshina od 31 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 45000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 41 m²
85000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Usje so povrshina od 31 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 45000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links