Novel Real Estate Logo

E2422 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 07/09/2022  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 65 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 300 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 69 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 64 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 65 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 60 m²
280 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links