Novel Real Estate Logo

E2271 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 20/09/2022  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 66 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 20m2 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 66 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 350 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 66 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 64 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 64 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 65 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 65 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 66 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links