Novel Real Estate Logo

A8562 - Издавање - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 28/03/2023  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 47 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 47 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 0 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 47 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 0 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 44 m²
300 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
180 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 47 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links