Novel Real Estate Logo

A14450 - Издавање - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 21/11/2023  
Населба: Дебар Маало  
Локација: ул.Људевит Гај 
Површина: 48 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 48 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 48 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 48 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links