Novel Real Estate Logo

R0131 - Продажба - Деловен Објект, Ѓорче Петров

Општи информации:

Последна промена: 14/06/2023  
Населба: Ѓорче Петров  
Локација:  
Површина: 350 m²
Кат: приземје+кат 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: 420000 €
Провизија:

Опис:

Се продава деловен објект во Скопје, Ѓорче Петров со површина од 350 m2. Екстра: Цена: 420000 EUR
Se prodava deloven objekt vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 350 m2. Ekstra: Cena: 420000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava deloven objekt vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 350 m2. Ekstra: Cena: 420000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links