Novel Real Estate Logo

R0118 - Продажба - Деловен Објект, Ќерамидница

Општи информации:

Последна промена: 29/07/2020  
Населба: Ќерамидница  
Локација:  
Површина: 412 m²
Кат: пр+1 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Подрум: да 
Клима:
Лифт:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 330000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен деловен објект во Скопје, Ќерамидница со површина од 412 m2. Екстра: Клима, Лифт. Цена: 330000 EUR
Se prodava namesten deloven objekt vo Skopje, KJeramidnica so povrshina od 412 m2. Ekstra: Klima, Lift. Cena: 330000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten deloven objekt vo Skopje, KJeramidnica so povrshina od 412 m2. Ekstra: Klima, Lift. Cena: 330000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links