Novel Real Estate Logo

P0357 - Продажба - Локал, Центар

Општи информации:

Последна промена: 09/06/2023  
Населба: Центар  
Локација: ул. Македонија 
Површина: 23 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Греење на струја:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 60000 €
Провизија:

Опис:

Се продава локал во Скопје, Центар со површина од 23 m2. Екстра: Греење на струја, Нова Зграда. Цена: 60000 EUR
Se prodava lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 23 m2. Ekstra: Greenje na struja, Nova Zgrada. Cena: 60000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 23 m2. Ekstra: Greenje na struja, Nova Zgrada. Cena: 60000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links