Novel Real Estate Logo

P0334 - Продажба - Локал, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 14/07/2022  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 20 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 39000 €
Провизија:

Опис:

Се продава локал во Скопје, Дебар Маало со површина од 20 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 39000 EUR
Se prodava lokal vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 20 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 39000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava lokal vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 20 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 39000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links