Novel Real Estate Logo

N0202 - Продажба - Канцеларија, Центар - Универзална Сала

Општи информации:

Последна промена: 14/06/2023  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 204 m²
Број на соби:
Кат: приземје+кат 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 300000 €
Провизија:

Опис:

Се продава канцелариски простор во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 204 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 300000 EUR
Se prodava kancelariski prostor vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 204 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 300000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала 400 m²
6000 €
Се издава Стан во Карпош 2 75 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kancelariski prostor vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 204 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 300000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links