Novel Real Estate Logo

N0190 - Продажба - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 19/08/2022  
Населба: Центар  
Локација: ул. Васил Главинов 
Површина: 113 m²
Број на соби:
Кат: 4/6 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Ориентација: југ 
Година на градба: 2006 
Клима:
Лифт:
Реновиран:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 336000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 113 m2. Екстра: Лифт, Реновиран, Клима. Цена: 336000 EUR
Se prodava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 113 m2. Ekstra: Lift, Renoviran, Klima. Cena: 336000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 170 m²
1000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 119 m²
700 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 125 m²
900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 113 m2. Ekstra: Lift, Renoviran, Klima. Cena: 336000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links