Novel Real Estate Logo

N0186 - Продажба - Канцеларија, Аеродром - Нова Железничка

Општи информации:

Последна промена: 09/06/2020  
Населба: Аеродром - Нова Железничка  
Локација:  
Површина: 33 m²
Број на соби:
Кат: мезанин 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 38000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен канцелариски простор во Скопје, Аеродром - Нова Железничка со површина од 33 m2. Екстра: Клима. Цена: 38000 EUR
Se prodava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Aerodrom - Nova Zeleznichka so povrshina od 33 m2. Ekstra: Klima. Cena: 38000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала 400 m²
6000 €
Се издава Стан во Карпош 2 75 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Aerodrom - Nova Zeleznichka so povrshina od 33 m2. Ekstra: Klima. Cena: 38000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links