Novel Real Estate Logo

L1022 - Продажба - Куќа, Пинтија

Општи информации:

Последна промена: 22/03/2023  
Населба: Пинтија  
Локација:  
Површина: 370 m²
Број на соби: 10 
Број на спални:
Кат: приземје + 2 ката 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: да 
Двор: 500м2 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 170000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Пинтија со површина од 370 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 170000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Pintija so povrshina od 370 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 170000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Црниче 65 m²
400 €
Се издава Куќа во Центар 276 m²
1800 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
1000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Pintija so povrshina od 370 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 170000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links