Novel Real Estate Logo

L1019 - Продажба - Куќа, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 03/03/2023  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација: ул.Виенска 
Површина: 165 m²
Кат: приземје + кат 
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 47 
Вкупна површина на плац: 145 

Финансиски Информации:

Цена: 330000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 165 m2. Екстра: Цена: 330000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 165 m2. Ekstra: Cena: 330000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 51 m²
104500 €
Се продава Стан во Дебар Маало 70 m²
112000 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 375 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 165 m2. Ekstra: Cena: 330000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links