Novel Real Estate Logo

L1015 - Продажба - Куќа, Ѓорче Петров

Општи информации:

Последна промена: 03/03/2023  
Населба: Ѓорче Петров  
Локација:  
Површина: 242 m²
Кат: приземје + кат + пот  
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: да 
Двор: да 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 208000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Ѓорче Петров со површина од 242 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 208000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 242 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 208000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 360 m²
2500 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 59 m²
64000 €
Се издава Канцеларија во Центар 155 m²
0 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 242 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 208000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links