Novel Real Estate Logo

L0931 - Продажба - Куќа, Центар

Општи информации:

Последна промена: 10/05/2022  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 420 m²
Број на соби: 10 
Кат: po+1+pot 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила: 10 
Тераса: да 
Двор: 900m2 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 850000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместена куќа во Скопје, Центар со површина од 420 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Паркинг, Двор, Аларм, Камера. Цена: 850000 EUR
Se prodava namestena kukja vo Skopje, Centar so povrshina od 420 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking, Dvor, Alarm, Kamera. Cena: 850000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 127 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 130 m²
800 €
Се издава Канцеларија во Центар 358 m²
0 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 80 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namestena kukja vo Skopje, Centar so povrshina od 420 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking, Dvor, Alarm, Kamera. Cena: 850000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links