Novel Real Estate Logo

L0853 - Продажба - Куќа, Ѓорче Петров

Општи информации:

Последна промена: 19/07/2022  
Населба: Ѓорче Петров  
Локација:  
Површина: 252 m²
Број на соби: 10 
Број на спални:
Кат: пр+2+пот 
Ентериер: Празен  
Тераса: да 
Двор: 109м2 
Вкупна површина на плац: 176 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 120000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Ѓорче Петров со површина од 252 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 120000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 252 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 120000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 41 m²
85000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 252 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 120000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links