Novel Real Estate Logo

K0142 - Продажба - Кат од куќа, Црниче

Општи информации:

Последна промена: 27/10/2022  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 83 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: да 
Вкупна површина на плац: 284 
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 180000 €
Провизија:

Опис:

Се продава кат од куќа во Скопје, Црниче со површина од 83 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 180000 EUR
Se prodava kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 83 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 180000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала 400 m²
6000 €
Се издава Стан во Карпош 2 75 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 83 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 180000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links