Novel Real Estate Logo

J4367 - Продажба - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 12/06/2024  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 86 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: север 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 170000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 86 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 170000 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 86 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 170000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 51 m²
104500 €
Се продава Стан во Дебар Маало 70 m²
112000 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 375 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 86 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 170000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links