Novel Real Estate Logo

J4235 - Продажба - Стан, Волково

Општи информации:

Последна промена: 29/05/2023  
Населба: Волково  
Локација:  
Површина: 177 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 265500 €
Провизија:

Опис:

Прекрасен стан невселуван на продажба во Скопје-Орман, комплекс Верина, со површина од 117м2 , три спални соби со приватни бањи + гардеробер + утилити.

Комплексот Верина нуди 24-часовно обезбедување, надворешен базен, езеро, тениско и фудбалско игралиште, фитнес сала, можност за испорака на храна и организиран училишен превоз за децата кои живеат во комплексот.

Prekrasen stan nevseluvan na prodazba vo Skopje-Orman, kompleks Verina, so povrshina od 117m2 , tri spalni sobi so privatni banji + garderober + utiliti.

Kompleksot Verina nudi 24-chasovno obezbeduvanje, nadvoreshen bazen, ezero, tenisko i fudbalsko igralishte, fitnes sala, moznost za isporaka na hrana i organiziran uchilishen prevoz za decata koi ziveat vo kompleksot.

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 41 m²
85000 €

Agencija Novel Nedviznosti:

Prekrasen stan nevseluvan na prodazba vo Skopje-Orman, kompleks Verina, so povrshina od 117m2 , tri spalni sobi so privatni banji + garderober + utiliti.

Kompleksot Verina nudi 24-chasovno obezbeduvanje, nadvoreshen bazen, ezero, tenisko i fudbalsko igralishte, fitnes sala, moznost za isporaka na hrana i organiziran uchilishen prevoz za decata koi ziveat vo kompleksot.


Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links