Novel Real Estate Logo

E2540 - Издавање - Канцеларија, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 29/05/2023  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 270 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: +100м2 

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Дебар Маало со површина од 270 m2. Екстра: Цена: 0 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 270 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 138 m²
3000 €
Се издава Канцеларија во Центар 100 m²
950 €
Се издава Стан во Карпош 3 107 m²
850 €
Се издава Стан во Козле 58 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 270 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links