Novel Real Estate Logo

E2469 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 02/11/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 373 m²
Кат:
Ентериер: Празен  
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 373 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 0 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 373 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 373 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links