Novel Real Estate Logo

E2447 - Издавање - Канцеларија, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 05/01/2023  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 115 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/3 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 250м2 
Централно Парно:
Лифт:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 1350 €
Депозит: 1350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 115 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Паркинг, Гаража. Цена: 1350 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 115 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Parking, Garaza. Cena: 1350 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 115 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Parking, Garaza. Cena: 1350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links