Novel Real Estate Logo

E2329 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 28/03/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 110 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 3 тераси 
Ориентација: север-југ 
Клима:
Лифт:
Реновиран:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 900 €
Депозит: 900 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 110 m2. Екстра: Клима, Лифт, Реновиран, Паркинг. Цена: 900 EUR
Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 110 m2. Ekstra: Klima, Lift, Renoviran, Parking. Cena: 900 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 138 m²
3000 €
Се издава Канцеларија во Центар 100 m²
950 €
Се издава Стан во Карпош 3 107 m²
850 €
Се издава Стан во Козле 58 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 110 m2. Ekstra: Klima, Lift, Renoviran, Parking. Cena: 900 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links