Novel Real Estate Logo

E1624 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 07/03/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 345 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 2415 €
Депозит: 2415 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 345 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 2415 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 345 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 2415 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 345 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 2415 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links