Novel Real Estate Logo

E1183 - Издавање - Канцеларија, Тафталиџе 2

Општи информации:

Последна промена: 24/01/2023  
Населба: Тафталиџе 2  
Локација:  
Површина: 170 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Сопствено парно:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 980 €
Депозит: 980 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Тафталиџе 2 со површина од 170 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 980 EUR
Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 170 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 980 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 170 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 980 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links