Novel Real Estate Logo

C0760 - Издавање - Куќа, Водно

Општи информации:

Последна промена: 06/06/2024  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 380 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје+кат 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: да 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Водно со површина од 380 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Паркинг, Двор, Базен, Аларм, Камера. Цена: 0 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 380 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking, Dvor, Bazen, Alarm, Kamera. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 51 m²
104500 €
Се продава Стан во Дебар Маало 70 m²
112000 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 375 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 380 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking, Dvor, Bazen, Alarm, Kamera. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links