Novel Real Estate Logo

C0749 - Издавање - Куќа, Бардовци

Општи информации:

Последна промена: 09/10/2023  
Населба: Бардовци  
Локација:  
Површина: 275 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 700м2 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 2600 €
Депозит: 2600 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Бардовци со површина од 275 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг, Гаража, Двор, Базен, Аларм, Камера. Цена: 2600 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 275 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza, Dvor, Bazen, Alarm, Kamera. Cena: 2600 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 51 m²
104500 €
Се продава Стан во Дебар Маало 70 m²
112000 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 375 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 275 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza, Dvor, Bazen, Alarm, Kamera. Cena: 2600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links