Novel Real Estate Logo

C0506 - Издавање - Куќа, Црниче

Општи информации:

Последна промена: 08/04/2024  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 350 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+1+пот 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Година на градба: 1998 
Сопствено парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 1600 €
Депозит: 1600 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Црниче со површина од 350 m2. Екстра: Сопствено парно, Паркинг, Гаража, Базен. Цена: 1600 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 350 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Parking, Garaza, Bazen. Cena: 1600 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 360 m²
2500 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 59 m²
64000 €
Се издава Канцеларија во Центар 155 m²
0 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 350 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Parking, Garaza, Bazen. Cena: 1600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links