Novel Real Estate Logo

C0297 - Издавање - Куќа, Црниче

Општи информации:

Последна промена: 08/04/2024  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 485 m²
Број на соби: 18 
Број на спални: 11 
Кат: сут+пр+кат+поткров 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 275м2 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 4000 €
Депозит: 4000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Црниче со површина од 485 m2. Екстра: Сопствено парно, Клима, Нова Зграда, Паркинг, Гаража. Цена: 4000 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 485 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Klima, Nova Zgrada, Parking, Garaza. Cena: 4000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 360 m²
2500 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 59 m²
64000 €
Се издава Канцеларија во Центар 155 m²
0 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 485 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Klima, Nova Zgrada, Parking, Garaza. Cena: 4000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links