Novel Real Estate Logo

B0593 - Издавање - Кат од куќа, Црниче

Општи информации:

Последна промена: 20/06/2020  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 170 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: високо приземје+1 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: сутерен 
Двор: да 
Клима:
Сопствено парно:
Греење на струја:
Интернет:
Кабловска ТВ:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 1200 €
Депозит: 1200 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Црниче со површина од 170 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Греење на струја, Интернет, Кабловска ТВ, Нова Зграда, Гаража. Цена: 1200 EUR
Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 170 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Greenje na struja, Internet, Kablovska TV, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 1200 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 170 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Greenje na struja, Internet, Kablovska TV, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 1200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links