Novel Real Estate Logo

A9832 - Издавање - Стан, Ново Лисиче

Општи информации:

Последна промена: 22/10/2020  
Населба: Ново Лисиче  
Локација:  
Површина: 58 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Ново Лисиче со површина од 58 m2. Екстра: Централно Парно. Цена: 200 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 58 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Ново Лисиче 61 m²
250 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 62 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 58 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links